Program

Melechovský okruh 2018

16.8. čtvrtek

Pozvání pro naše ortodoxní a ty nejvzdálenější přátele, kdy v tento den bude zejména příprava areálu, stavba stanů keteringu a posezení a dále jiné aktivity spojené s realizací srazu a zároveň se najde příležitost pro malou oslavu.

17.8. pátek 

Ti, co k nám mají delší cestu a chtějí se v klidu připravit na sobotní výkon, nebo s námi nasávat :-) atmosféru, mohou přijet již v pátek. Někteří z Vás budou mít to štěstí, že s námi mohou v pátek stavět stany nebo startovní bránu.  Jinak páteční podvečer se nechá v Ledči trávit několika způsoby. Buď u nás v areálu s partou notoricky známých přátel při promítání fotek a videí z předchozích MO. Dále se dá vymyslet romantická procházka večerními uličkami Ledče či malá organizovaná projížďka po okolí. 

 

18.8. sobota 

Pokyny k programu:

08:00                otevření areálu

08:00 - 11:15   prezentace účastníků

11:15 - 12:00   organizační příprava závodu

12:00 - 16:00   Melechovský okruh 

Závod bude odstartován z areálu MO. Na trase najdete mimo jiné Vaše dvě nejzábavnější soutěšní stanoviště: Motogangy vyjedou určenými směry na Melechovský okruh. Na trase závodu budou plnit více či méně složité úkoly spojené se zručností v ovládání motocyklu, technickými a historickými znalostmi a v neposlední řadě si vyzkouší odolnost své psychické vůle. Někteří z Vás si šáhnou na dno !! 

Výhodou je, že motogang tvoří celek, a proto sbírají body společnými silami. Zároveň mohou body i ztrácet. Plusové body mohou získat gangy za jednotlivé soutěže a za obsolvování všech polygonů, vyjma jízdy zručnosti, kde se body odečítají. Body se strhávají také v případě, že gang nedojede v celku. Časové měřítko pro dojezd je zde orientační pro možné plánování závodu, nemusí tedy ovlivňovat výsledek při pozdním dojetí. Úkolem celého gangu je si vzájemně pomáhat od startu až do cíle. Jednotlivá stanoviště Melechovského okruhu jsou řádně označena. Při dojezdu gangu na stanoviště předá vůdce gangu stanovištnímu komisaři Plán tratě. Stanovištní komisař zadá skupině úkol, na jehož splnění mají účastníci max. 5 min. Po absolvování soutěže skupina odjíždí na další určené stanoviště.

Motokrosová dráha

Na základě Vašeho velkého zájmu o jízdu na speciálu JAWA ROBBY 50 na motokrosové dráze, zařazujeme tuto soutěž mezi jednu ze stanovišť. Jiří Kraft z Jawa Moto přislíbil, že připravý pro tento ročník ještě bezpečnější a výkonější speciál, takže .......pojďme do něj!! . Celková mapa tratě je zde

Jízda zručnosti

Na závěr Melechovského okruhu Vás čeká jízda zručnosti. Zde bude plnit každý jednotlivec za motogang úkoly spojené s ovládáním vlastního motocyklu. Na tomto stanovišti se odečítají body za chyby a v celkovém součtu za jednotlivce budou odečteny z dosažených bodů skupiny.

Po absolvování všech polygonů odjede motogang do prostoru areálu, kde si může na chvíli odpočinout od předchozího stresujícího prožitku. 

VIDEO ZE SOUTĚŽÍ ZDE !

16:45 - 17:00   vyhlášení výsledků 

Vyhlášení výsledků je vždy ten nejočekávanější okamžik dne. Všichni jsou zvědaví jak se umístili. Tentokrát budeme vyhlašovat:

  • 1 - 3 místo gangů (trofeje MO)n
  • nějaké individuální ceny

17:00 - 18:30   společná vyjížďka 

Po náročném závodu bude společná vyjíždka na jedno ze zajímavých míst ledečského okolí. Místo Vám neprozradíme, ať se máte také na co těšit.

18:30 - 19:30   volná zábava 

19:30 - 21:30   hudba   

David Wiljo Kangas - Americký zpěvák a saxofonista, který vystupuje a žije v České Republice. Profesionální hudební vystoupení včetně 

21:30 - 01:00   afterparty   

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19.8. neděle 


Ti, co s námi zůstanou do neděle, tak je čeká příjemné ráno. Tak jako v minulých letech je ráno nachystána teplá česnečka pro spravení chutě nebo jiný typ snídaně. Pak následuje demontáž stanů občerstvení a demontáž startovní brány. Prostě super rozcvička před jízdou domu. 

 

................................VAŠE VŮLE ZVÍTĚZÍ............................

 

REKLAMA:

Využijte systém pro evidenci Vašich revizí od FORM Solution s.r.o.

Hlavní organizátor

CZ motocykly FORM evidujsirevizi

Sponzoři

Syfany FORM

Partneři

JAWA ČZ a.s. ČZ řetězy Brisk Tábor Mogul Friko PK motodíly IMF BEST Drive NTM Velorexport

Domácí podpora

Ledeč nad Sázavou Automotoklub TS

Mediální partneři

motorkari.cz Český rozhlas Rádio ROCKmax Motoxpress