Diskuze

REKLAMA:

Využijte systém pro evidenci Vašich revizí od FORM Solution s.r.o.

+ přidat komentář

Petr Soukup, pesoprojekt@email.cz
22. 08. 2012, 18:28

Jinak co se týká termínu. Melechovský okruh 2013 je plánován na jedno z uvedených datumů: 17.8.2013 nebo 24.8.2013. Ještě si musím zjistit, kde je velká cena v Brně, aby to s ní nekolidovalo. Akci děláme vždy týden před VC Brna.


Petr Soukup, pesoprojekt@email.cz
22. 08. 2012, 18:23

Ahoj motorkáři. Díky za chválu. Je pravdou, že bez Martinky, její mamky Hanky a Míry by nebyl ani kvalitní ketering, ani tak náročné testy včetně poznávačky a ani tak super atmosféra. Takže já děkuji nejen všem co jste přijeli, všem co jste umístlil na Rajče fotky a všem co nám pomáhla s organizací. Velký dík patří Martince a již zmíněné Hance a Mírovi, kteří vás občerstvovali. Musím říct, že příprava MO je vždy náročná a hektická. Je to tím, že mým cílem, je udělat sraz tak trochu jinak. A to že se nám to daří, tak o tom svědčí stále přibývající návštěvnost. prosím tedy všechny ať své kladné reference předávají dál, ať se naše řady stále rozšiřují. nemyslím si, že velký počet motorkářů by byl na úkor kvality Melecháče. Ale právě to že vás je tolik vytváří tu atmosféru a díky tomu se mi daří získávat partnery, kteří se pak rádi vrací na naše akce.

Takže díky Karle, Wildo, Pavle, Vašku, Tomáši a ostatní zběsilý motorkáři na československých strojích.


Martina
21. 08. 2012, 22:31

Zdravím všechny motorkáře, kteří se zúčastnili Petrovy akce. Moc vám všem děkuju za velmi příjemně strávený víkend :D


Karel Sidecarclub Nasavrky
21. 08. 2012, 20:33

Čau Petře a ostatní kamarádi, co jste pro nás blázny do starých českých strojů připravili opět tuto super akci. Nelze nic než jen chválit atak doufám, že se uvidíme i příští rok a pokud bys měl čas a zájem rádi by chom tě pozvali na naši akci v Lanškrouně. Více na stránkách, co uvedl Wilda. Díky a čau Karel. :D


tomas, paddy5@azet.sk
21. 08. 2012, 12:50

nazdar vsetci,zraz sa my velmi pacil,dakujem vsetkym organizatorom za vybornu akciu.bola super,tesim sa na dalsiu a urcite dorazim na dalsiu akciu,spozdravom vas najvzdialenejsi motorkar ,mozete my poslat nejake fotky z akcie dakujem


Pavel Blažek, motorkar4477@seznam.cz
20. 08. 2012, 11:48

Děkuju Ti také. Fotky mám na www.volusia.rajce.net


Petr Soukup, pesoprojekt@email.cz
20. 08. 2012, 08:55

Ahoj Pavle,

děkujeme za chválu. Jsme rádi, že se Tobě i ostatním u nás na Melecháči líbilo. Přípravy na Melecháč byly opět náročné, ale průběh stál za to . Co dělalo výbornou atmosféru, to jste vy všichni motorkáři co jste k nám dojeli. Bez vás by to prostě nešlo. Takže děkujeme.


Pavel Blažek, motorkar4477@seznam.cz
20. 08. 2012, 07:56

Ahoj všichni.

Někteří moji kolegové už sraz zhodnotili. K jeho průběhu nejde v podstatě nic napsat, dobré skutky se nemusí chválit. Loňský i letošní ročník byl prostě super.

Spíš chci zhodnotit úroveň pořadatelů a organizátorů. I letos byla skvělá. Jste super lidičky kterých kolem nás zase tolik není a mám pocit, že by toto hodnocení platilo i v případě, že by žádný sraz nebyl. Tím víc děkuju jak za příjemný zážitek, tak i za nádherné chvilky ve vaší společnosti.

Pavel

motorkar4477@seznam.cz


Wilda, musillad@seznam.cz
19. 08. 2012, 15:15

Ahoj Petře, proběhnuvší akce byla skvělá, více na našem webu Sidecarclubnasavrky webnode...zdraví za náš spokojený klub Wilda.


Petr Soukup, pesoprojekt@email.cz
31. 07. 2012, 19:25

Ahoj Karle, super, takže se opět budeme těšit. Občerstvení a obžerstvení bude od pátku nachystáno a dobrá nálada taky. Počasí snad klapne slunečné, takže doražte ;)

Hlavní organizátor

CZ motocykly FORM evidujsirevizi

Sponzoři

Syfany FORM

Partneři

JAWA ČZ a.s. ČZ řetězy Brisk Tábor Mogul Friko PK motodíly IMF BEST Drive NTM Velorexport

Domácí podpora

Ledeč nad Sázavou Automotoklub TS

Mediální partneři

motorkari.cz Český rozhlas Rádio ROCKmax Motoxpress