Diskuze

REKLAMA:

Využijte systém pro evidenci Vašich revizí od FORM Solution s.r.o.

+ přidat komentář

Ondra Čz 150 c, gregoro@seznam.cz
17. 11. 2011, 17:36

Ahoj

Prosím vás někoho,kde najdu fotky z Melecháče 2011.

A jinak bylo to super.
Petr Soukup reaguje:
6.12.2011 (18:08)X

http://pavelka.ledec-nad-sazavou.cz/foto/74/melechovsky-okruh/

http://pavelka.ledec-nad-sazavou.cz/foto/75/melechovsky-okruh-zavod/

http://pavelka.ledec-nad-sazavou.cz/foto/76/melechovsky-okruh-ucastnici/


Martina-ČZ-Cagiva 200
22. 08. 2011, 23:04

Mně se Melecháč taky moc líbil, hlavně díky úžasným a velice sympatickým motorkářům, kteří dorazili :D


Luciášek :-), lucka.bata@seznam.cz
22. 08. 2011, 22:56

Touto cestou musím pochválit všechny bojovné chlapy a něžné pohlaví. S tlačením motocyklu ste se poprali a někteří z Vás tam málem nechali duši. Hlavně v tom vedru a motorkářských oblečkách s těžkýma botama za to opravdu umíte pořádně vzít. Máte můj upřímný obdiv. Až někdy budu v nesnázích a moje Čezetka mně nechá na cestách od domova na holičkách. S radostí a vděčností bych ji svěřila Vašim šikovným rukám, mužné síle, důvtipu a tvořivosti, kterou jste na nelehké disciplíně prokázali.

Už teď se těším na Melecháč 2012. Doufám, že se s většinou potkáme a řady šikovných fandů českých motorek se ještě rozšíří.

Luciášek

:D


Petr - ČZ 175
22. 08. 2011, 02:30

Nebyl jsem na loňském okruhu, tak nemůžu srovnat, ale hodnotím velice kladně. Hlavně nápad závodu s úkoly, což odlišuje Melecháč od jiných srazů. Je to zkrátka něco jiného než klasický sraz. Taky ty Céčka byly dobrý, škoda, že se nepřidalo víc lidí. Počasí jste objednali taky výborný, takže se to povedlo. Doufám, že mi to vyjde i příští rok. Díky všem pořadatelům, organizátorům a slečnám u vstupu :-).


Petr Soukup
21. 08. 2011, 18:14

Jak se Vám líbil Melecháč 2011?


Petr Soukup
02. 03. 2011, 22:41

Ahoj Filipe, tak doufám, že Tě má informace potěšila a že se letos stihneš zúčastnit. A vem s sebou své přátele na Jawách a Čezetách . Doufám, že nám počasí vyjde a Melechovský okruh bude minimálně stejně dobrý jako loni. Tak si to založ do mobilu do připomínek :D


Petr Soukup
02. 03. 2011, 22:36

Vážení motorkáři / motorkářky,

dovoluji si Vás kontaktovat na základě toho, že jste se loni zúčastnili 1. ročníků závodu Melechovský okruh 2010 a srazu ČS motocyklů a zenechali nám laskavě své emailové adresy . Vzhledem k úspěšnému loňskému roku bych Vás rád informoval o přípravě 2. ročních závodu Melechovský okruh 2011 a sraz ČS motocyklů. Součástí loňského roku byl i za malé účasti 2. ročník srazu majitelů motocyklů ČZ-Cagiva 200 Roadster. No pokud si dobře vzpomínám s mými dvěma tam byly celkem 4 kousky, což je ostuda o proti 1. srazu ve Zruči nad Sázavou.

Rád bych Vás všechny informoval, že přípravy na letošní ročník začaly a nejdéle v období březen - duben budou nové informace na našich stránkách:

www.melechovskyokruh.cz

Rychlé info:

Akce proběhne v období: 19.8 - 21.8. (možnost přespání ve stanu v areálu z pátka na sobotu a ze soboty na neděli)

Hlavní program: 20.8.2011 - start závodu

Kde: Ledeč nad Sázavou, areál TJ Kovoviniš

Program:

Hlavní program

závod - Melechovský okruh včetně soutěží, výstava motocyklů závodníků, vyhlášení vítězů a předání cen, hromadná poznávací vyjížďka, promítání filmu

Doprovodný program

výstava motocyklů JAWA MOTO, BLATA a další (zatím neprozradíme) + zkušební poligon pro zapůjčení motocyklů, prodejní výstava výrobce ČZ ŘĚTĚZY a další stánky s motocyklovou tématikou. Postaráme se aby jste se nenudili včetně občerstvení.

Letos bude zajištěno velkoplošné hlídané parkoviště pro ty, kteří by si svůj motocykl chtěli přivézt v dodávce nebo na káře. Parkoviště je v Ledči nad Sázavou.

Letošní rok chceme navázat na loňský úspěšný start a pokud nám dopřeje počasí a vaše hojná účast, bude to fajn zážitek a bude na co dlouho vzpomínat. Myslím si že na tlačení Mustanga v rámci soutěže mnozí rádi vzpom


Filip Maleček, filip-ko1@azet.sk
28. 02. 2011, 21:05

Zdravim. Loni jsem na akci Melechovsky okruh nahodou zabloudil a moc se mi to libilo i kdyz jsem jen asi hodinu stal u startu vedle sveho ore kterehoz kategorie uz byla na trati. Letos bych se rad zucastnil. Prosím Vás, bude se akce letos konat? Zatím o ní nejsou žádné info tak si dělám starosti aby se akce na kterou se od lonske tesim vubec konala. Děkuju.


Petr Soukup, pesoprojekt@email.cz
24. 12. 2010, 12:09

Všem příznivcům Melechovského okruhu přeji příjemné vánoční svátky a do nového roku hodně zdraví, a spousty kilometrů bez nehody. Zároveň se budu těšit, že se setkáme na druhém ročníku o kterém se brzy dozvíte.


Petr Soukup, pesoprojekt@email.cz
24. 12. 2010, 12:07

Vašku, pověřil jsem tím Martinku. Nedodal jsi adresu v žádném e-mailu. ;)

Hlavní organizátor

CZ motocykly FORM evidujsirevizi

Sponzoři

Syfany FORM

Partneři

JAWA ČZ a.s. ČZ řetězy Brisk Tábor Mogul Friko PK motodíly IMF BEST Drive NTM Velorexport

Domácí podpora

Ledeč nad Sázavou Automotoklub TS

Mediální partneři

motorkari.cz Český rozhlas Rádio ROCKmax Motoxpress